О нас

История компании «TECH STEROWNIKI» - это прежде всего люди, их знания и опыт. Наши цели - предоставление клиентам наилучшего обслуживания, обеспечения круглосуточной технической поддержки, консультирование по возникшим техническим вопросам.

Компанія «TECH Sterowniki» займається виробництвом мікропроцесорного обладнання побутової електроніки, є найбільшим виробником контролерів у Польщі для котлів на твердому паливі. Обладнання компанії «TECH Sterowniki» характеризується високою якістю та надійністю, підтвердженого багаторічним досвідом.

Основним напрямком компанії є розробка та виробництво контролерів для котлів, що працюють на твердому паливі: вугілля, пелети, деревина, біомаса (овес, зерно, кукурудза, висушена лушпиння), а також контролерів для управління циркуляційними насосами, котельнями, підлоговим водяним опаленням та радіатором. можливістю керування через Інтернет-доступ.

У роботі нашої компанії дотримуються наступних принципів:

  • Висока якість.
  • Високий професіоналізм.
  • Все для клієнта.

Висока якість.
Автоматика марки «TECH STEROWNIKI», що поставляється та впроваджується нами, є сучасним, надійним і досить безпечним у використанні обладнанням, що застосовується для автоматизації сучасних систем опалення. Автоматика марки «TECH STEROWNIKI» призначена для експлуатації на території України та відповідає світовим стандартам.

Високий професіоналізм.
Наші фахівці мають багаторічний досвід, високі знання, а також професіоналізм у сфері, пов’язаній з системами опалення та її автоматизації. Завдяки чому, ми досить компетентно надаємо необхідні консультації, надають підтримку в проектуванні та підборі необхідного обладнання, виконують всі необхідні послуги для впровадження автоматики, що поставляється на об’єкті будь-якої складності.

Все для клієнта.
З нашими клієнтами, будь то велика державна або невелика приватна організація, корпоративний замовник або приватна особа, працює індивідуальний менеджер, закріплений за певним регіоном, а також інженер служби технічної підтримки. Завдяки спільній роботі відділу продажу та служби технічної підтримки наша компанія має можливість оперативно реагувати на запити щодо підбору необхідного обладнання, своєчасно вирішувати поставлені нам завдання, а також забезпечити ідеальний сервіс з обслуговування наших Клієнтів.

Оформление заказа


    ×
    Выбор валюты
    EUR Евро